درباره درسل

فروشگاه اينترنتي درسل

خرید سریع و لذتبخش در دنیای مجازی

خدمات مبتنی بر وب و اینترنت سال هاست که در دنیا مرسوم شده و در بسیاری از جنبه ها، هم به یاری مردم و هم به یاری شرکت ها و دولت ها آمده است، که از جمله این خدمات می توان به خرید و فروش اینترنتی اشاره کرد. در ایران نیز طی سال های اخیر پیشرفت های خوبی در رابطه با خرید و فروش مبتنی بر اینترنت صورت گرفته است که موجب ایجاد و گسترش بستر این گونه کسب و کار و اعتماد بین خریدار و فروشنده شده است. 

درسل : در راستای سرعت و لذت خرید آنلاین

فروشگاه اینترنتی درسل براي تحقق یک رویای زیبا و به منظور ایجاد یک فضای امن و با شعار《 در راستای سرعت و لذت خرید آنلاین》 شروع به فعاليت كرده تا هر لحظه شعار خود را در ذهن کاربرانش تداعی كند. درسل در جهت ايجاد فضایی دلنشین و لذتبخش تلاش مي كند و در نظر دارد در زمينه صنایع دستی فعاليت نموده و به مرور زمينه فعاليت خود را گسترش دهد. درسل همواره تلاش مي كند با ارايه كالاهاي اصل و ضمانت کالا، اعتماد و رضايت كاربران راجلب نمايد. 

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • سرعت و لذت خريد آنلاين

تیم درسل

cms-img
    

تيم حرفه اي درسل تلاش مي كند تا فضايي زيبا جهت خريد آسان، سريع و لذتبخش براي مشتريان خود فراهم سازد.

اطلاعات

درسل فضایی امن و لذتخبش برای مشتریان می باشد. درسل فعالیت خود را در بهار ۱۳۹۶ شروع کرده و در ابتدا کالاهای سلامت، پزشکی و صنایع دستی و سپس کالاهای مربوط به قهوه و دیجیتال  را ارائه  کرد و همچنین قصد دارد به مرور گروه های متفاوت کالا با برندهای متنوع را به لیست فروش خود اضافه نماید. با توجه به باور درسل در به ثمر نشاندن رویای خود، امید پیشرفت به سرعت چشم گیری در این مهم دارد.

درسل به صورت مجازی با مشتریان خود در ارتباط نزدیک و دایمی می باشد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در استان اصفهان و با مدیریت آقای احسان نصیر حاجی پور (صاحب امتیار فروشگاه اینترنتی درسل) فعالیت می کند. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سهامی خاص آوای تجارت نوین پارسوماش با شماره ثبت ۵۲۵۰۹۸ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۵۲۰۷۲۲ می باشد.

آدرس و شماره تلفن های فروشگاه اینترنتی درسل به شرح ذیل می باشد :

آدرس : تهران - خیابان شیخ هادی - پلاک 182 کد پستی : 1138736636

تلفن ثابت : 66401042-021

موبایل : ۳۹۳۰-۸۹۸-۰۹۳۹